Mahoniehouten leerlingmeubel chifonniere met marqueterie, 19e eeuw.
Uitgevoerd met zes laden met koperen knoppen, geheel voorzien van florale marqueterie.
h. 69 cm, b. 50 cm, d. 22 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460