Catalogusnummer: 8040
Mahoniehouten secrétaire en abattant, laat Empire,

met twee laden, twee deuren en openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. Op de hoekstijlen een vrijstaande, zwart en verguld gelakt en gestoken houten herme

br. 106, h. 157, d. 52 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575