1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 658
Twaalf tafelcouverts, hoofdzakelijk Dordrecht 18e eeuw,

rond model met kam en versiering bij steelaanzet, mt. Hermanus van Eysden Dordrecht 1786...jrl. A 1776 of 1795, klimmende leeuw, belastingteken gekroonde O, één couvert mt. Jacobus van Trigt 1745-1783 Dordrecht jrl. R, twee vorken waaronder een stadskeur Dordrecht één lepel diverse meestertekens, stad- en jaarletters,

ca. 1338 gr.

[20]

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050

Hamerprijs: € 1.050