België, soepopdienlepel en Nederland, divers dienbestek, 19e en 20e eeuw,
diverse modellen, meestertekens en jaarletters waarbij Fa. J.M van Kempen Voorschoten 1909, voornamelijk 2e gehalte,
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420