020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6182
Antoinette Boissevain (1898-1973)
Bloemen in een witte kan
doek, verso gesign., 62 x 46 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220
Overboden