Catalogusnummer: 1741
Rudolstadt-Volkstedt, paars gedecoreerd floraal porseleinen koffie- en theeservies, 19e eeuw,

elk beschilderd in paars met bloemen, bestaande uit een koffiepot en deksel, een theepot en deksel, een theebus en deksel, een suikerpot en deksel, een melkkan, een spoelkom, vijf koffiekoppen, elf theekoppen en zeventien schotels (deksels beschadigd, enkele oortjes gelijmd)

h. 23,5 cm

[39]

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: