6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6521
update-catalogue
Hendrik Jan van Wijk (1911-1990)

Paddestoelen

board, gesign. r.b., 15 x 21 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden