Presenteerblad, 19e eeuw,
schuitvormig met ajour rand en vier pootjes met acanthus bladmotieven, mt. A.P. Kalberg Schoonhoven 1894, 2e gehalte, versierd met 18e eeuwse keuren,
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280