020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6439
Louis Verboeckhoven (1802-1889)
Schepen op een meer voor een dorp
board, gesign. l.o., 30 x 47 cm.
[1]
Taxatie: € 1.200 - € 2.200
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €