8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7816
Frankrijk, wit marmeren pendulestel, Louix XVI stijl, 19e eeuw

Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel, gemerkt Japy Freres & co. Wit emaille Wijzerplaat met adres Crosnier a Paris. Uurwerk geplaatst tussen twee zuilen en bekroond door bloemenmand. Compleet met twee sierurnen.

h. 36 cm en h 47 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260