020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6541
Jan Cossaar (1874-1966)
Zicht op de Ridderzaal op het Binnenhof
maroufle, gesign. r.o., 48 x 75 cm.
[1]
Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden