020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6188
Jan Bévort (1917-1996)
Gezicht op de Amstel
doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200
Overboden