020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6193
E. de Bruyn (21e eeuw)
Gzicht op de Prinsengracht, hoek Brouwersgracht
pastel, 2012, 79 x 98 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden