+31 20-6220447
My account
Register
dutch
How to buy
How to sell
Catalogue & Online viewing
About us
Back to catalogue
Catalogue number: 6486
Hendrik van Leeuwen (1890-1972)
De Oude Visbanken, Gouda
doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 250
Hammer Price: € 250
Hammer price:
€ 250