Clement van Vlaardingen (1916-1972)
Gezicht op het Waterlooplein
inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 31 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120