5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jan Knikker Jr. (1911-1990)
De Nieuwe Lutherse Kerk aan het Singel te Amsterdam
doek, gesign. r.o., 19 x 24 cm.
Taxatie: € 300 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden