14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Frankrijk, drie monstransen, laat 19e eeuw
Allen gegoten metaal, twee verguld, in neo-gotische stijl
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575