Catalogusnummer: 2080
Italië, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, [Worstelaars], naar de antieken, 19e eeuw

Het origineel gevonden in 1535 in Rome. Gemerkt op de basis Musee de Florence.

h. 38 cm, b. 45 cm, d. 27 cm. 25 kg

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: