Italië, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, [Worstelaars], naar de antieken, 19e eeuw
Het origineel gevonden in 1535 in Rome. Gemerkt op de basis Musee de Florence.
h. 38 cm, b. 45 cm, d. 27 cm. 25 kg
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: