Engeland, twee 'kannonetjes', 18e eeuw
Uitgevoerd met gegraveerde symbolen uit de Vrijmetselarij. Een glas opgehoogd met verguldsel. Hierbij een houten medaillon met vrijmetselaars symbolen.
Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: