Catalogusnummer: 1731
Engeland, twee 'kannonetjes', 18e eeuw

Uitgevoerd met gegraveerde symbolen uit de Vrijmetselarij. Een glas opgehoogd met verguldsel. Hierbij een houten medaillon met vrijmetselaars symbolen.

h. 10 cm, diam 7.7 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: