15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Anders Leonard Zorn (1860-1920) Gepatineerd bronzen sculptuur, staand vrouwelijk naakt, circa 1910.
Achterzijde gesigneerd Zorn.
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
:
Hamerprijs:
Overboden