15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2660
update-catalogue
Anders Leonard Zorn (1860-1920) Gepatineerd bronzen sculptuur, staand vrouwelijk naakt, circa 1910.

Achterzijde gesigneerd Zorn.

h. 30 cm.

[1]

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €