15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
George Grard (1901-1984) Groen gepatineerd bronzen sculptuur staand naakt, circa 1950.
Staande op vierkante voet, gesigneerd G.Grard.
h. 22 cm, incl. voet 23,7 cm.
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
:
Hamerprijs:
Overboden