Charlotte van Pallandt (1898-1997), zwart gepatineerd bronzen sculptuur 'kleine staande met voet vooruit', circa 1954.
Op ovale voet, gesigneerd [Pallandt]. Herkomst: Particulier bezit, Amsterdam
h. 20 cm, incl. voet 21 cm.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: