020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6005
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Uitgestrekt landschap met gewapende figuren op een pad
doek, 40 x 45 cm.
[1]
Taxatie: € 150 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €