5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6005
update-catalogue
Hollandse school, 17e/18e eeuw

Uitgestrekt landschap met gewapende figuren op een pad

doek, 40 x 45 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €