Catalogusnummer: 2042
Fijnhouten gefineerde theekist, met parketterie ingelegde sterpatronen,

het interieur met twee vakken. Op latere kunststof poten.

H: 23 cm. B: 32,5 cm. D: 16,5 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: