1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099971132
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4802
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Stilleven met rozen, druiven en een perzik

doek

33 x 37 cm.

1

Taxatie: € 150 - 250
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150

outbid-warning
Overboden