1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw
Stilleven met rozen, druiven en een perzik
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150