Catalogusnummer: 1788
Delft, negen polychroom geschilderde tegels, 17e eeuw.

Uitgevoerd met tulpen in vaas. In houten omlijsting.

h. 38,5 cm, b. 38,5 cm.

[9]

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: