Catalogusnummer: 1785
Delft, 4 polychroom geschilderde tegels met tulpen en granaatappels. 17e eeuw.
In eiken lijst.
h. 26 cm, b. 26 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: