5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Elisabeth Verwoert (1836-1905)
Gezicht op huizen aan een vaart
doek, gesign. l.o., 43 x 68 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Overboden