1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 616
Frankrijjk, Chopard, bakje met lieveheersbeestje, Indonesië, aspergetang, 20e eeuw,

bloembladvormige bakje, gemerkt Chopard met doosje, Chopard boutique voorzien van numer, tang ajour versierd met lotus en waterplantversieringen, gemerkt Samurai Shoka en Chinese karaktertekens,

l 6,3 cm, l 19 cm, 198 gr.

Taxatie: € 250 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320