15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
België, Maredsous Métiers d'Art. Koperen plaquette, circa 1930.
Gevat in houten lijst. Gemerkt CSPB (Crux Sancti Patris Benedicti – Cross of the Holy Father Benedict) en Maredsous Métiers d'Art.
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden