: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6153
Mogelijk Walther Kniebe (20e eeuw)
Compositie met figuren
aquarel, 30 x 26,5 cm.
possibly Walter Kniebe
Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20
Hamerprijs:
€ 20