: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6155
Gravure, kaart van deel van Chili, 18e eeuw
hierbij litho, korenschoven
Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100