020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6225
Russische School, 20e eeuw
Atelier van een kunstenaar
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340
Overboden