Mariette Lydis (1887-1970)
doek, gesign. r.o., 1947, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 11 juni 1998, lot nr. 521, 72,5 x 60 cm.
two girls, oil on canvas, signed lower right, 1947
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 1,450
Hammer Price: € 1,450