Catalogusnummer: 6526
Mariette Lydis (1887-1970)

Twee meisjes

doek, gesign. r.o., 1947, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 11 juni 1998, lot nr. 521, 72,5 x 60 cm.

two girls, oil on canvas, signed lower right, 1947

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450