E. Heller (19e eeuw)
Figuren bij een vaart. Hierbij aquarel door P. Potherat
tweemaal aquarel, gesign., 14 x 22 cm. en 18 x 29 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: