5022
Catalogusnummer: 5022
Marino Marini (1901-1980)

Compositie met figuur en paard. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

ets

25 x 30 cm.

gesign. r.o., 43/65

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460