1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4870P
Catalogusnummer: 4870P
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

Schetsblad met vissen

houtskool, niet ingelijst

39 x 32 cm.

gemonn. r.o.

[map]

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70