1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4870P
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Schetsblad met vissen
houtskool, niet ingelijst
39 x 32 cm.
gemonn. r.o.
[map]
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70