+31 20-6220447
My account
Register
dutch
How to buy
How to sell
Catalogue & Online viewing
About us
24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Crockery
Back to catalogue
Catalogue number: 1697
Drie aardewerk apothekerspotten en een kan, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw;
Allen met polychroom geschilderde decoratie en titel
h. 20 - 25 cm
[4]
Estimate: € 40 - € 60
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30
Hammer price:
€ 30