24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1697
Drie aardewerk apothekerspotten en een kan, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw;
Allen met polychroom geschilderde decoratie en titel
h. 20 - 25 cm
[4]
Taxatie: € 40 - € 60
Hamerprijs: