Catalogusnummer: 2724
Marcel Duchamp (1887-1968), vernikkeld metalen penning 'Bouche-évier', 1964;

Gesigneerd en gedateerd. Genummerd 13/100.

diam. 6,2 cm

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Hamerprijs: