15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Marcel Duchamp (1887-1968), vernikkeld metalen penning 'Bouche-évier', 1964;
Gesigneerd en gedateerd. Genummerd 13/100.
Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Hamerprijs: