5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6184
update-catalogue
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Studie van een landarbeider

pastel, gesign. r.o., 1955, 63 x 48 cm.

Provenance: Mevr. Ankie Sandvig, familie van dhr. J.R. Koning, chef afdeling gemeentelijke beplanting van Amsterdam en bewoner van Huize Frankendael, Amsterdam.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden