6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6524
update-catalogue
Felicien Bobeldijk (1876-1964)

Marmeren fontein met beelden van Neptunus, Amphitrite en Arion in Park Frankendael in Amsterdam

paneel, gesign. r.o., '24, 18,5 x 26,5 cm.

Provenance: Mevr. Ankie Sandvig, familie van dhr. J.R. Koning, chef afdeling gemeentelijke beplanting van Amsterdam en bewoner van Huize Frankendael, Amsterdam.

[1]

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575

outbid-warning
Overboden