Kapitale rechthoekige spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw,
met opengewerkte kuif (stuk ontbreekt). Het geheel versierd met acanthusbladeren en schelpornamenten
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625