8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7520
Kapitale rechthoekige spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw,

met opengewerkte kuif (stuk ontbreekt). Het geheel versierd met acanthusbladeren en schelpornamenten

h. 225, br. 133 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625