Frankrijk, polychroom geschilderd en gestoken houten carrousel paard, 19e eeuw;
Uitgevoerd met glazen ogen en paardenharen staart. Op metalen standaard.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Hamerprijs: