Gestoken houten en polychroom geschilderd wapenschild, 18e eeuw;
Uitgevoerd met centraal medaillon met wassende maan en drie sterren. Geflankeerd door baldakijn en kroon met halve maan.
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 625
Hammer Price: € 625