Holland, gestoken en polychroom geschilderd bovenlicht 'Allegorie op America'.
Uitgevoerd met door strikornament bekroond ovale geschilderde voorstelling van de kust van Amerika met figuren en schepen. Omringd door gestoken symbolen voor de handel, w.o. caduceus, kist met VOC monogram, tabakspot, tonnen en drietand.
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: