Catalogusnummer: 2114
Koloniaal hardhouten en coromandelhouten gestoken VOC bank, tweede helft 17e eeuw;

Uitgevoerd in laag reliëf met florale decoratie en in de rugleuning VOC monogram. De poten, verbindingen en rugleuning met getorste pilaren, de zitting voorzien van webbing.

b. 105 cm, h. 96 cm, d. 74 cm

Provenance: Nijstad Antiquairs

Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Hamerprijs: